Overslaan en naar de inhoud gaan

3. Raad van bestuur

Raad van Bestuur

Eigen Haard is een vennootschap waarin de openbare besturen de belangrijkste aandeelhouder zijn. De Raad van Bestuur is samengesteld uit bestuurders die het lokale bestuur vertegenwoordigen. Naast deze lokale mandatarissen zitten er ook private aandeelhouders.

Een goed bestuur van een sociale huisvestingsmaatschappij is van groot belang. Eigen Haard heeft een belangrijke maatschappelijke opdracht. Voor heel wat mensen is een sociale woning het enige alternatief om goed en betaalbaar te kunnen wonen.

Daar maakt het bestuur van Eigen Haard werk van. Het bestuur van Eigen Haard is in handen van het directiecomité en de raad van bestuur. Het directiecomité komt 2-maandelijks samen en staat in voor het dagelijks besturen van Eigen Haard en de voorbereiding van de RvB. De Raad van Bestuur komt maandelijks samen.

Graag stellen we de veertien bestuurders van Eigen Haard voor:

Erwin Bossuyt
Voorzitter RvB en voorzitter directiecomité
Ommegangstraat 45
8550 Zwevegem

Tel: 0478 25 19 05
Mail: erwin.bossuyt@telenet.be 
Marc Claeys
Tweede ondervoorzitter Lid directiecomité en RvB
Harelbeekstraat 41
8550 Zwevegem

Tel: 0478 55 36 02
Mail: marc.claeys@zwevegem.be
Karel Maertens
Lid directiecomité en RvB
P. Benoitstraat 13
8550 Zwevegem

Tel: 0478 50 16 20
Mail: karel.maertens@telenet.be
Marc Doutreluingne
Lid directiecomité en RvB
Priesterstraat 6
8554 Sint-Denijs

Tel: 0475 24 64 23
Mail: burgemeester@zwevegem.be
Christiana Deprez
Lid RvB
Winkelstraat 93
8550 Zwevegem

Tel: 0477 59 04 17
Mail: vanneste_marc@skynet.be
Jan Dewijngaert
Lid RvB
Zurendriesstraat 19
8573 Anzegem

Tel: 0470 76 43 33
Mail: jan.dewijngaert@gmail.com
Trui Steenhoudt
Lid RvB
Gasstraat 2
8500 Kortrijk

Tel: 0471 27 90 91
Mail: steenhoudt_trui@hotmail.com
Trees Vandeputte
Lid RvB
Oudenaardsesteenweg 534
8581 Avelgem-Kerkhove

Tel: 0477 36 87 95
Mail: trees.vandeputte@avelgem.be
Eliane Spincemaille
Lid RvB
Vichtestraat 5
8553 Otegem

Tel: 0476 59 83 29
Mail: eliane.spincemaille@zwevegem.be
Rik Vandevenne
Lid RvB
Oudenaardseweg 40A
8587 Spiere-Helkijn

Tel: 0493 50 60 96
Bernard Boyart
Lid RvB
Stationstraat 39
8587 Helkijn

Tel: 056 45 50 36
Mail: boyart.bernard@gmail.com
Guido Margodt
Lid RvB
Slype 1
8550 Zwevegem

Tel: 0475 69 06 82
Mail: guido.margodt@telenet.be
Johan Blomme
Lid RvB
Demeesterstraat 2
8550 Zwevegem

Tel: 0477 64 75 00
Mail: marianne.jo@bovore.be