Bestuur

Samenstelling van de Raad van Bestuur v/d cvba Eigen Haard vanaf 8 april 2013:

 

1.  Erwin Bossuyt, voorzitter RvB en directiecomité, Ommegangstraat 45 te 8550 Zwevegem, 0478/25.19.05, erwin.bossuyt@telenet.be 

2.  Antoon Vanassche, eerste ondervoorzitter, lid directiecomité, Kastanjeboomstraat 2 te 8550 Zwevegem, 0477/17.84.44, vanasscheantoon@skynet.be

3.  Marc Claeys, tweede ondervoorzitter, lid directiecomité, Harelbeekstraat 41 te 8550 Zwevegem, 0478/55.36.02, marc.claeys@zwevegem.be

4.  Karel Maertens, lid directiecomité, P. Benoitstraat 13 te 8550 Zwevegem, 0478/50.16.20, karel.maertens@telenet.be

5.  Marc Doutreluingne, lid directiecomité, Priesterstraat 6 te 8554 Sint-Denijs, 0475/24.64.23, burgemeester@zwevegem.be

6.  Christiana Deprez, Winkelstraat 93 te 8550 Zwevegem, 0477/59.04.17, vanneste_marc@skynet.be

7.  Jan Dewijngaert, Zurendriesstraat 19 te 8573 Anzegem, 0470/76.43.33, jan.dewijngaert@qmail.com

8.  Trui Steenhoudt, Gasstraat 2 te 8500 Kortrijk, steenhoudt_trui@hotmail.com

9.  Trees Vandeputte, Oudenaardsesteenweg 534 te 8581 Avelgem-Kerkhove, 0477/36.87.95, trees.vandeputte@avelgem.be

10. Eliane Spincemaille, Vichtestraat 5 te 8553 Otegem, 0476/59.83.29  eliane.spincemaille@zwevegem.be

11. Rik Vandevenne, Oudenaardseweg 40A te 8587 Spiere-Helkijn, 0493/50.60.96, rik_vandevenne@hotmail.com

12. Bernard Boyart, Stationstraat 39 te 8587 Helkijn, 056/45.50.36,  boyart.bernard@gmail.com

13. Guido Margodt, Slype 1 te 8550 Zwevegem, 0475/69.06.82, guido.margodt@telenet.be

14. Johan Blomme, Demeesterstraat 2 te 8550 Zwevegem, 0477/64.75.00, marianne.jo@bovore.be